Naszą dumą jest jakość, naszym celem zadowolenie Klientów.

Potrzeba wiele czasu, pracy oraz zaangażowania, by w pełni poznać i umiejętnie wykorzystać walory i właściwości jakie daje nam drewno. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z użyciem najnowszych technologii pozwalają na dostarczanie Państwu

Działalność naszego przedsiębiorstwa sięga początków lat dziewięćdziesiątych. Od tamtej pory, zgłębialiśmy stopniowo wiedzę dotyczącą branży tartacznej oraz systematycznie udoskonalaliśmy nasze technologie.

Spółka BRADRO powstała w 1998 roku z połączenia dwóch firm „Busters” i „Dama”, które od 1993 roku czerpały doświadczenia w przemyśle tartacznym.

Obecnie tartak BRADRO przetwarza miesięcznie 4.000 m3 surowca tartacznego, w tym 8.000 m3 iglastego i 1.000 m3 liściastego.

Proponujemy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne i budowlane, które odpowiednio impregnujemy i zabezpieczamy przed niszczącym wpływem czynników zewnętrznych.

Certyfikat Forest Stewardship Council® (FSC)
Mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma Tartak Bradro uzyskała certyfikat FSC® . Certyfikat ten potwierdza, że produkty wykonane są z materiałów pochodzących z odpowiedzialnych źródeł.
 

FSC® (Forest Stewardship Council®)

to międzynarodowa, niezależna i pozarządowa organizacja zrzeszająca instytucje przyrodnicze, leśników, zarządców lasów, firmy przetwórstwa drzewnego oraz osoby prywatne.